Centra danych

Świadczymy usługi zabezpieczenia i odzyskiwania danych w centrach danych.

Doświadczeni programiści szybko wykonają kopię zapasową i odzyskają Twoje dane

Usługi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych

Chetu oferuje szybkie, łatwe i niezawodne usługi tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla szerokiej gamy infrastruktur korporacyjnych, zapewniając solidne, skalowalne i energicznie utrzymywane zabezpieczenia danych.

Ochrona danych

Opracowujemy innowacyjne rozwiązania do ochrony danych w wielu chmurach, aby chronić Twoje dane w szerokim i zróżnicowanym ekosystemie obciążeń.

Integracja VMware

Oferujemy integracje VMware, aby zapewnić elastyczną i spójną ochronę danych w kontenerze VM i innych środowiskach aplikacji.

Cyberodzyskiwanie

Projektujemy rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, które wykonują odzyskiwanie danych i chronią krytyczne dane przed oprogramowaniem ransomware i cyberatakami.

Usługi tworzenia kopii zapasowych w chmurze i hybrydach

Opracowujemy solidne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w chmurze, które znajdują się w zastrzeżonych zewnętrznych centrach danych, obiektach kolokacji lub hybrydowej kombinacji serwerów.

Niestandardowe rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w centrach danych
Zapewniamy kompleksowe rozwiązania do ochrony danych, tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dla maszyn wirtualnych, baz danych, aplikacji , systemów plików Windows i kontenerów w środowiskach chmury hybrydowej.